O mnie i o blogu

Kim jesteś?

W Internecie jestem kojarzony pod pseudonimem „Cash”, mam 25 lat i moją najnowszą zajawką jest kręcenie filmów na YT. Dodatkowo postanowiłem spróbować swoich sił w pisaniu i efektem tej próby jest ten właśnie blog.

Skąd jesteś?

Pochodzę z Warszawy i w niej też całe życie mieszkam, choć od czerwca do października 2015 r. mieszkałem w Stanach uczestnicząc w programie Work and Travel USA.

Czym jest Blog Casha?

Jak zdefiniować Blog Casha? Nie jestem obeznany w blogosferze na tyle, aby potrafić bezbłędnie wypunktować różnice pomiędzy blogiem lifestylowym, pamiętnikiem, a blogiem o wszystkim i o niczym. Tak właściwie to o blogosferze nie wiem kompletnie nic, oprócz tego, że jest. Blogerów praktycznie nie czytam, ale z pewnością zmieni się to, gdy bardziej się wkręcę w ten temat i zacznę poznawać ludzi z nim związanych, bo z moich doświadczeń YouTubowych wynika, że prędzej czy później, chcąc nie chcąc człowiek wsiąka w tę społeczność, dzięki czemu poznaje wielu świetnych ludzi.

Próbowałem odnaleźć definicję „bloga lifestylowego”, ale różnych opisów było tyle, co wyników podanych przez wujka Google. Na razie jest to blog o USA , który jest dopełnieniem vloga o USA:) Jak to się rozwinie? Zobaczymy.

Po co to robisz?

Mój blog, tak samo jak i vlog jest dla mnie głównie sposobem na pchnięcie swojego samorozwoju na wyższy poziom, walkę z prokrastynacją, oraz sposobem na stworzenie sobie warunków do przeżycia niezapomnianych chwil i poznania niesamowitych ludzi. Wierzę w to, że moje historie zmobilizują kogoś to działania. Dzięki temu, że dzielę się swoimi przemyśleniami z innymi nabieram niesamowitej motywacji – w szczególności, gdy okazuje się, że znajduje się coraz szersza grupa ludzi, która chce mnie czytać, czy też słuchać. Mimowolnie rozwijam w ten sposób swoje umiejętności miękkie, chociażby takie jak mowa ciała czy umiejętność wygłaszania przemówień.

Jak się z Tobą skontaktować?

Najwygodniejszą formą kontaktu jest chyba wysłanie wiadomości na moją stronę na Facebooku, jednak jeżeli z jakiegoś powodu unikasz portali tego typu to pisz śmiało na vlogcasha w domenie gmail.com 😉